Rower i hulajnoga elektryczne

Rower i hulajnoga elektryczna przestały już być drogimi gadżetami dostępnymi tylko dla nielicznych. Teraz każdy może pozwolić sobie na ich zakup, dodatkowo dokładając swoją cegiełkę do dbania o środowisko naturalne. 

Rower elektryczny i hulajnoga elektryczna to idealny sposób na ograniczenie spalin. Pozwalają ci nie tylko być eko-friendly, ale również przemieszczać się szybciej niż tradycyjnymi jednośladami. Z pewnością zauważyłeś, że liczba zakorkowanych ulic wzrasta z każdym dniem. Samochody nie dają ci już możliwości szybkiego poruszania się po drogach. Rower elektryczny pozwala poruszać się nawet w godzinach szczytu skutecznie i bez korków z punktu A do punktu B.

Rower elektryczny to dbanie o środowisko i zdrowie

Ekologia to także dbanie o swoje zdrowie. Zastanawiając się, którą hulajnogę elektryczną czy rower elektryczny wybrać, wiedz, że to również inwestycja w twoje zdrowie. Nawet jeśli wiesz, że czasem pomaga ci w pedałowaniu silnik elektryczny, to i tak wykonujesz ruch. A kilka kilometrów dziennie to zbawienie dla serca i całego układu odpornościowego.

Inwestując w hulajnogę elektryczną czy rower, masz świetną alternatywę dla zatłoczonej komunikacji miejskiej. Często bez klimatyzacji i spóźniona wydaje się coraz mniej opłacalną alternatywą dla poruszania się po mieście. Jeśli wybierzesz elektryczne jednoślady, nie musisz martwić się o spocenie podczas drogi do pracy.

Zobacz też:  Ogranicz przemieszczanie, gdy powietrze jest zanieczyszczone! Podpowiadamy, czy dekoloryzacja włosów jest możliwa w domu

Elektryczny rower bezpiecznym środkiem transportu

Wbrew panującym opowieściom rower elektryczny jest bezpiecznym środkiem transportu. Więcej wypadków zdarza się na tradycyjnych jednośladach. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko spowodowane jest tym, iż elektryk osiąga większe prędkości, wymuszając na tobie większą uwagę. Nie wjedziesz bezrefleksyjnie na rondo czy drogę, a dzięki odpowiedniemu systemowi hamowania zawsze możesz czuć się pewnie.

Dlaczego warto zainwestować w hulajnogę elektryczną?

Hulajnogi elektryczne są lekkie, praktyczne, łatwe w obsłudze i w niektórych przypadkach mogą pomóc ci przemieszczać się jeszcze szybciej niż twój samochód. Hulajnoga elektryczna jest też łatwa w utrzymaniu. Posiada wytrzymały korpus wykonany z aluminium lub stali nierdzewnej. Posiada opony pneumatyczne, które zmniejszają ryzyko przebicia opony. Dzięki zamontowaniu silnika, tylnego hamulca, ręcznego sterowania przyspieszeniem i opon o odpowiedniej szerokości i średnicy hulajnoga elektryczna zapewnia bardzo płynną jazdę.

Hulajnoga to 1300 procent CO2 mniej!

Najważniejsza jest jednak ekologia. Hulajnoga elektryczna zostawia bardzo niski ślad węglowy. Musisz wiedzieć, że przeciętny samochód uwalnia 229 gramów gazów cieplarnianych na kilometr. Hulajnoga elektryczna produkuje tylko 16 gramów. Zmniejsza ślad węglowy o ponad 1300%. To nie jest mały wkład w dbanie o środowisko! To ogromny krok milowy dla ciebie i każdego, kto pragnie być przyjazny środowisku w każdej dziedzinie życia. Mało kto wie, ale hulajnoga elektryczna, tak jak rower elektryczny, pozwoli ci zadbać o zdrowie. Używając tego sprzętu do dojazdu do pracy, szkoły czy na studia, spalisz od 200 do nawet 600 kalorii. Bycie ekologicznym i fit w jednym? Teraz to możliwe!

Zobacz też:  Aromaterapia w domu - hit czy kit?

Hulajnogi jako symbol nowoczesnego miasta

Hulajnogi elektryczne stały się symbolem nowoczesnego transportu miejskiego. Są częstym widokiem w dużych miastach, takich jak Paryż, Madryt, San Francisco czy Warszawa. Wygląda na to, że w najbliższym czasie hulajnoga i jej popularność pójdzie w górę, także ze względu na praktycznie bezproblemowe znalezienie miejsca do jej zaparkowania. Jeśli wiesz, czym jest problem miejsc parkingowych w okolicy twojej firmy, docenisz możliwość przeniesienia swojego elektrycznego transportu z miejsca na miejsce.

Mimo że hulajnoga i rower elektryczny mają specjalistyczny napęd, na jedno i drugie nie potrzebujesz prawa jazdy. Możesz cieszyć się wolnością komunikacyjną o każdej porze roku. Bądź ekologiczny! Bądź wolny! Z hulajnogą elektryczną lub rowerem elektrycznym.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *