filtracja oleju

Ze względu na swoją specyfikację maszyny oraz pojazdy wyposażone są w odpowiednie systemy smarujące, które mają spowodować mniejsze tarcie pomiędzy poszczególnymi elementami systemów. Oleje te stosowane są zarówno w silnikach hydraulicznych ale również innych częściach i układach. Są one bowiem dość wrażliwe na negatywne działanie wysokich temperatur oraz mocne tarcie. Dlatego też warto wiedzieć, jak odpowiednio przeciwdziałać zanieczyszczeniom. Do wyboru mamy zarówno tradycyjną wymianę płynów oraz usługę filtracji. Czym się ona charakteryzuje? Czy warto się na nią zdecydować?

Silniki i układy hydrauliczne- jak zadbać o ich stan?

Największym problemem w układach i silnikach hydraulicznych są występujące w cieczach zanieczyszczenia i drobinki, które mogą mieć negatywny wpływ na ich stan. Są one najczęściej wynikiem nieszczelnych układów, choć mogą powstawać także podczas ścierania elementów.  Jednym z niezwykle skutecznych sposobów oczyszczania układu hydraulicznego bez konieczności wymiany jest filtracja oleju.  Ze względu na wykorzystanie wieloetapowych procesów możliwe jest kompleksowe pozbawienie tych cieczy wszelkich nagromadzonych podczas użytkowania cząsteczek.

Tego typu profesjonalne usługi oferuje firma FHU Olbromski, która zajmuje się nie tylko filtrowaniem ale także wynajmem i sprzedażą maszyn wykonujących tego typu czyszczenie. Wykorzystując wysokiej jakości rozwiązania filtracja oleju hydraulicznego pozwala na uzyskanie widocznej jakości klarowności i czystości cieszy bez negatywnego wpływu na stan oleju i urządzeń.

Zobacz też:  Bungalow na miarę naszych marzeń – dlaczego warto wybierać projekty domów parterowych?

Filtracja oleju pozwala nam uzyskać wiele korzyści, takich jak między innymi:

  • atrakcyjna cena,
  • brak konieczności wymiany oleju hydraulicznego,
  • pozytywny wpływ na układy i podzespoły,
  • wysoka klarowność cieczy.

 Wykorzystując możliwości, jakie oferuje nam filtrowanie oleju hydraulicznego możliwe jest zapewnienie zdecydowanie dłuższej żywotności wybranych środków smarujących.

Jak przebiega proces filtracji oleju? 

Filtracja oleju to proces zawierający w sobie niezwykle zaawansowane technologie, które pozwalają znacznie przedłużyć żywotność płynu w układzie hydraulicznym. Z pomocą maszyn usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i drobinki, które mogą mieć negatywny wpływ na urządzenia i systemy. Wszystkie dodatki pochłaniane są przez odpowiednie filtry, natomiast płyny pozostają nietknięte. Dzięki temu możemy znacznie wydłużyć czas stosowania, co pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności. Brak konieczności wymiany i kłopotliwych odpadów to wiele korzyści.

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się nieograniczonymi możliwościami

Nasza firma FHU Olbromski zapewnia profesjonalne usługi filtracji oleju w dowolnych maszynach, układach i pojazdach. Do naszej dyspozycji mamy wiele urządzeń, które są w stanie przeprowadzać ten proces z zachowaniem pełni bezpieczeństwa. Filtracja oleju zazwyczaj zajmuje kilka godzin, co głównie zależy od obecnych wewnątrz zanieczyszczeń i ich natężenia. Nasze usługi wykonujemy przez cały czas, siedem dni w tygodniu, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak kłopotliwe mogą być przestoje maszyn, które są dość częste ze względu na zanieczyszczenia płynów. Dlatego też zapewniamy kompleksowe wsparcie i pomoc bez względu na porę dnia i dzień. Jeśli więc szukasz profesjonalnej pomocy w oczyszczeniu oleju zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

Zobacz też:  Zakwas z buraków z cytryną kurkumą i imbirem

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *